• Kategorie
  • Cisco SFP-10G-LR= konwerter sieciowy 1310 nm Cisco

Symbol: SFP-10G-LR=
10527.29
10527.29
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier Mikashop 0
Dostępność 68 szt.
Waga 0.08 kg

Zamówienie telefoniczne: 786336904

Cisco SFP-10G-LR=. Technologia łączności: Przewodowa. Maksymalny dystans transferu: 10000 m, Długość fali: 1310 nm. Pobór mocy: 1 W. Szerokość produktu: 13,4 mm, Głębokość produktu: 56,5 mm, Wysokość produktu: 8,5 mm. Standardowe rozwiązania komunikacyjne: SFP, Rodzaj światłowodu: SMF
Szerokość cm 1.34
Wysokość cm 0.85
Głębokość cm 5.65
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
  • Darmowa dostawa
darmowa-dostawa-od-600z-14-05-2024.png